piątek, 25 stycznia 2013

Niall +18


Niall podchodzi do Ciebie, chwyta Cię za biodra, jest tak blisko, że czujesz jego oddech na szyi. Spoglądasz głęboko w jego zabójczo niebieskie oczy i już wiesz, że to jest ta chwila. On już wiedział, co ma robić. Bierze Cię na ręce i zanosi do sypialni. Po drodze czochrasz blondyna po włosach, które tak bardzo uwielbiasz. W końcu lądujecie na łóżku. Niall od razu przejmuje inicjatywę. Zrywa z Ciebie po kolei części garderoby. Ty w zamian robisz to samo. Chłopak namiętnie całuje całe Twoje ciało. Postanawiasz, że Ty pierwsza sprawisz mu przyjemność ♥ . Ściągasz z niego bokserki i Horan stoi przed Tobą zupełnie nagi.
Spoglądasz na jego oczy i widzisz w nich pożądanie. Nie zwlekając dłużej klękasz i zaczynasz działać. Czujesz, jak Irlandczyk się podnieca. Sprawia Ci to radość, co bardziej zachęca Cię do czynu. Zaczynasz pracować szybciej. Niall łapie Cię za włosy i pomaga Ci w tym. Słyszysz jego jęki, więc znów przyspieszasz.
- Nie przestawaj  - wzdycha chłopak.
Za jego poleceniem nie przerywasz swojego działania. Horan wymawia Twoje imię. Ciągle sprawiasz mu rozkosz. Niall już nie wytrzymuje, więc rozkazuje Ci wstać.
- Teraz moja kolej. Przygotuj się !
Ty kiwasz tylko głową na znak, że się zgadzasz. Chłopak popycha Cię na łóżko i rozchyla Twoje nogi. Nim się obejrzałaś jego język jest w Twojej vaginie. Jest Ci tak dobrze, że ledwo wytrzymujesz. Zaczynasz głośno sapać i jęczeć z podniecenia. Niall widzi, że sprawia Ci to przyjemność, więc działa co raz sprawniej. Wreszcie kończy, po czym namiętnie się całujecie. Nagle czujesz, jak blondyn w Ciebie wchodzi. Jego członek jest tak duży, że gdy Ci go wsadził, to głośno krzyknęłaś. Horan zaczyna gwałtownie poruszać się w Tobie. Nigdy nie czułaś takiej rozkoszy. Niall był pierwszym chłopakiem, który to sprawił. Ciągle krzyczałaś jego imię i prosiłaś o więcej. Blondyn aż śpiewał z radości, aż w końcu doszliście. Opadliście zmęczeni, ale zadowoleni na łóżko. Irlandczyk spoglądał głęboko w Twoje oczy. Widać było, że jest szczęśliwy właśnie dzięki Tobie. <3

KONIEC

To jest nasz pierwszy imagin ; ) Postaramy się, aby następne były co raz lepsze ♥♥♥

1 komentarz:

  1. Ja też zaczyna, zaapraszam na mój blog: directionerka69xoxo.bologujaca.pl

    OdpowiedzUsuń